24.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем разом з криворізькою паствою прославив Воскресіння Христове у кафедральному соборі міста.

pasha001В свято Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у Спасо-Преображенському  кафедральному соборі  міста Кривого Рогу звершив Пасхальне богослужіння: полуношницю, хресний хід, Пасхальну заутреню і Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста.

По завершенні полуношниці Свята Плащаниця Господня була перенесена з храму на святий Престол, після чого розпочався Пасхальний хресний хід довкола собору.

З нагоди свята Великоднє Євангеліє про втілення Бога Слова (Ін. 1, 1-17) читалося на декількох мовах: протодиякон Максим Онищенко почав читання Святого Письма церковнослов’янською мовою, далі правлячий архієрей та клір собору продовжили читання грецькою, латинською та українською мовами.

Після заамвонної молитви владика Єфрем освятив артос та звернувся з церковного амвона до своєї пастви з вітальним словом.

Завершилося святкове богослужіння хресною ходою навколо собору. Архієрей та духовенство під урочисті піснеспіви святої Пасхи у виконанні хору кафедрального собору вітали паству з Великоднем, окропляючи святою водою присутніх та їх пасхальні приношення.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2