24.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Пасхальна Вечірня у кафедральному соборі міста.

pasha_vehir001Увечері в день Світлого Христового Воскресіння учні недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу привітали радісними великодніми співами та святковими віршами на честь Воскреслого Христа Митрополита Єфрема та усіх присутніх у храмі.

Перед початком богослужіння Архіпастир, разом із духовенством, зустріли на церковному подвір’ї благодатний вогонь, що зійшов у Велику Суботу на Гроб Господній в Єрусалимі, а нині був дбайливо доставлений на урочисте богослужіння до кафедрального собору в м. Кривому Розі.

За Великою вечірнею, яка правиться в перший день Пасхи Господньої владика Єфрем удостоїв богослужбових нагород кліриків Криворізької єпархії. Правлячий Архієрей нагородив настоятеля храму святого апостола Іакова, сел. Токівське Апостольського району ієрея Олександра Шахматенка та настоятеля храму святих Царських страстотерпців м. Кривий Ріг ієрея Артемія Назарука правом носіння золотого наперсного хреста.

Після богослужіння навколо кафедрального собору було звершено хресний хід.

Наостанок Владика привітав усіх зі святом Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа та надав богомольцям своє святительське благословіння.