25.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в Свято-Миколаївському храмі.

Nicolscuj_hram009В понеділок Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Перед початком богослужіння Архіпастир та присутнє духовенство зустріли благодатний вогонь, що зійшов у Велику Суботу на Гроб Господній в Єрусалимі, та був доставлений до Великодніх свят в Кривий Ріг.

За святковою Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк) та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву про завершення війни на Україні.

Чисельні парафіяни та гості Свято-Миколаївського храму, цього дня, причастились Пречистих Тіла і Крові Христових від руки правлячого Архієрея.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем привітав присутніх з Воскресінням Христовим та надав богомольцям своє святительське благословіння

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2