26.04.2022 р., м. Кривий Ріг. В храмах міста вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

shornobul007В 36 річницю аварії на Чорнобильській АЕС в Кривому Розі пройшли пам’ятні заходи, присвячені пам’яті подвигу як живих, так і спочилих героїв Чорнобиля.

Хрестовоздвиженський храм м. Кривого Рогу, що нині перебуває в стадії будівництва, є саме присвяченим пам’яті героїв-чорнобильців. Цього дня в стінах храму був звершений молебень за здоров’я всіх ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Помолитись зібрались чисельні парафіяни та учасники ліквідації аварії на атомній електростанції.

По закінченні богослужіння настоятель Хрествоздвиженсткого храму м. Кривий Ріг протоієрей Владислав Мокрушин звернувся до присутніх зі словом вдячності, привітавши богомольців з Пасхою Господнею.

Після чого парафіяни храму на чолі з настоятелем прослідували до пам’ятнику Героям Чорнобильцям, де поклали квіти, вшанувавши подвиг своїх співвітчизників, що поклали свої життя, борючись з наслідками аварії на ЧАЕС, задля життя наступних поколінь.

shornobul008Подібні заходи відбулись і в стінах інших храмах Криворіжжя.

Так настоятель Свято-Татіанівського храму протоієрей Антоній Бондар, в присутності героїв Чорнобиля та небайдужих криворіжців звершив молебень за здоров’я живих та панахиду за спочилих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Богослужіння цього дня в стінах храму святої мучениці Татіани проходять від початку заснування парафії. Настоятель та віряни свято чтять жертовний подвиг борців з наслідками техногенної катастрофи.

По закінченні богослужіння отець Антоній та присутні богомольці поклали квіти до пам’ятника на честь героїв Чорнобиля в Саксаганського районі міста.