26.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Святкове богослужіння в храмі Іверської ікони Божої Матері.

iverscuj_hram039У вівторок Світлої седмиці, у свято Іверської ікони Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову Пасхальну Божественну Літургію в храмі на честь цієї ікони, прибувши на запрошення настоятеля храму, секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

Святковими пасхальними вітаннями зустріли свого Архіпастиря вихованці недільної школи котрі віршами та пісноспівами прославили Світле Христове Воскресіння.

Перед початком богослужіння Архіпастир та пристунє духовенство зустріли благодатний вогонь, що дивом сходить у Велику Суботу на Гроб Господній і був доставлений до Кривого Рогу з Єрусалиму.

Митрополиту Єфрему за Божественною Літургією співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Південного міського благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

iverscuj_hram003На Малому Вході, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Єфрем за старанні пастирські труди та з нагоди свята Пасхи нагородив настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Шестерня протоієрея Ігоря Шульженка правом носіння хреста з прикрасами.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі. Також за богослужінням Архіпастир молився за вічний спочинок душ померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській Атомній Електростанції.

Після завершення Божественної Літургії, правлячий Архієрей із духовенством звершив хресний хід довкола храму та окропив вірян святою водою.

По закінченні святкового богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та закликав усіх вірян та духовенство до усердної молитви до Пресвятої Богородиці, щоб заради Її материнських молитв змилосердився над нашою державою та над нашим містом Господь, захистивши від ворожого нашестя.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2