27.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив богослужіння в жіночій обителі міста.

zinoha_obutel015В середу Світлої Седмиці, пам’ять Віленської-Остробрамської ікони Божої Матері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову Божественну Літургію в храмі святих Жон-Мироносиць криворізького Свято-Покровського жіночого монастиря.

На церковному подвір’ї священноархімандрита обителі зустрічали ігуменя Анастасія (Алфімова) з сестрами святої обителі.

Перед початком богослужіння Митрополит Єфрем, присутнє духовенство та миряни зустріли благодатний вогонь, що був дбайливо доставлений до свята в Свято-Покровську жіночу обитель.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, духовенство з числа кліру жіночої обителі та настоятелі храмів міста Кривий Ріг.

zinoha_obutel019На Малому Вході за старанні пастирські труди Митрополит Єфрем нагородив клірика Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг ієрея Євгена Моршну набедренником.

На сугубій єктенії Архіпастир молився про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру.

В закінчення богослужіння відбувся Пасхальний хресний хід довкола храму святих Жон-Мироносиць.

Насамкінець Митрополит Єфрем виголосив проповідь та привітав ігуменю, сестер обителі та присутніх парафіян  з Світлим Христовим  Воскресінням.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2