28.04.2022 р., м. Кривий Ріг . Митрополит Єфрем привітав братію чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького з Воскресінням Христовим.

choloviha_obutel003В четвер Світлої седмиці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав чоловічий монастир священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу, де очолив Пасхальне богослужіння.

Перед початком богослужіння Архіпастир та пристунє духовенство зустріли благодатний вогонь, що дивом сходить у Велику Суботу на Гроб Господній і був доставлений до Кривого Рогу з Єрусалиму.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Свято-Володимирівського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

choloviha_obutel046На Малому Вході Митрополит Єфрем, з благословіння Предстоятеля УПЦ, Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, удостоїв священнослужителів церковних нагород. За ревне пастирське служіння настоятель храму святого апостола первомученика архідиякона Стефана м. Кривий Ріг протоієрей Даміан Єдинок був нагороджений Митрою, благочинний чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг ієромонах Євсевій (Левін) був нагороджений хрестом з прикрасами та насельник криворізької чоловічої обителі ієромонах Никон (Козацький) був удостоєний права носіння набедренника та золотого наперсного хреста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа умиленну молитву про завершення війни на Україні.

Цього дня чисельні богомольці приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії відбувся хресний хід довкола Свято-Володимирівського храму обителі, по завершенні котрого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом проповіді. Архіпастир привітав намісника, братію чоловічого монастиря та богомольців зі святом Воскресіння Господнього та надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею-1
Переглянути фотогалерею-2