29.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято у храмі ікони Божої Матері «Живоносне Джерело».

zuvonosne_dzerelo029В п’ятницю Світлої седмиці, у свято ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав житломасив 129-го кварталу міста Кривого Рогу, де і очолив престольне свято на запрошення настоятеля храму ієрея Олега Руденко.

Зустрічали свого Архіпастиря наймолодші парафіяни-вихованці недільної школи, які своїми віршами по-дитячому прославили Воскреслого Христа.

Правлячому Архієрею за Божественною Літургією у храмі ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та священнослужителі з числа духовенства Криворізької єпархії.

zuvonosne_dzerelo001На Малому Вході Високопреосвященніший владика, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму, ієрея Олега Руденко золотим хрестом.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення кровопролиття на українській землі.

По закінченні Божественної Літургії за звичаєм було звершено мале освячення води на церковному подвір’ї та пасхальний хресний хід навколо храму-іменинника, після чого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, привітав богомольців із престольним святом та зі світлими Пасхальними днями.

Настоятель храму щиро подякував архіпастирю, сонму духовенства, прихожанам та гостям торжества за розділену пасхальну радість.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.