01.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Архієрейське богослужіння у Неділю 2-гу після Пасхи.

nedilne_bogoslyzinia014У день Антипасхи, пам’ять апостола Фоми, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив раню  Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості українському народу, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись від руки свого Архіпастиря.

Насамкінець  владика Єфрем звернувся до присутніх у соборі із словом повчання на євангельську тему про явлення Господа нашого Іісуса Христа на восьмий день Своїм учням, в тому числі і Фомі, який дотиком язв Господа переконався в дійсності Його Воскресіння (Ін. 20, 19-31), після чого Владика надав усім своє святительське благословіння.