03.05.2022 р., м. Кривий Ріг. В день Радониці Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію та панахиду в Свято-Миколаївському храмі.

Radonycia012У вівторок 2-ої неділі після Пасхи, на Радоницю, в день особливого поминання спочилих, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк) та клірик Новокаховської єпархії ієрей Василь Романович.

На сугубій єктенії Архіпастир молився про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем возніс до Господа свої молитви про спочинок душ всіх від віку померлих православних християн.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні священнослужителів звершив панахиду за всіма від віку спочилими православними християнами.

По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.