До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії інформує, що відповідно до Закону України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років” в Україні 8 травня відзначається день пам’яті та примирення, 9 травня відзначається державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни та загиблих в російсько-українській війні українських громадян та військових, в усіх храмах та монастирях Криворізької єпархії Української Православної Церкви, 08 та 09 травня 2022 року, необхідно звершити панахиди, а також молебні за захисників України та за мир в Україні й світі.