06.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця.

sv_Georgiya032В день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця (303), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Свято-Георгіївський храм, розташований у мікрорайоні Всебратське-2 м. Кривого Рогу.

На церковному подвір’ї владику Єфрема з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли парафіяни храму.

За Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Олег Мартинов та запрошене духовенство.

За богослужінням до Мироподателя Господа були піднесені особливі молитовні прохання про припинення кровопролиття на українській землі.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок та прощення гріхів українських військових та мирян, що загинули внаслідок військової агресії РФ проти України.

По запричастному вірші проповідь про життєвий подвиг та страждання святого великомученика Георгія Побідоносця виголосив настоятель храму ікони Божої Матері, іменованої «Достойно є» м. Кривий Ріг протоієрей Віктор Галіц.

Чисельні парафіяни, серед котрих було й багато іменинників, приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя Тіла і Крові Христових.

Після отпусту Божественної Літургії відбувся святковий хресний хід, в завершення котрого Архіпастир прочитав молитву до святого великомученика Георгія, а собор духовенства проспівав величання великому Побідоносцю.

По завершенні богослужіння, Митрополит Єфрем звернувся до віруючих з архіпастирським  повчанням.

Наостанок, Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрея Олега Мартинова та парафіян храму з престольним святом, благословивши священика на подальші труди на ниві Христовій.