08.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав ігуменю та насельниць Свято-Покровської жіночої обителі з днем святих жон-мироносиць.

zinoha_obutel003В Неділю 3-тю після Пасхи, день пам’яті святих жон-мироносиць, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув з архіпастирський візит до Свято-Покровської жіночої обителі м. Кривого Рогу, де очолив святкову Божественну Літургію в головному храмі обителі – Свято-Покровському соборі.

Перед початком богослужіння сященноархімандрита обителі з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли насельниці обителі на чолі з ігуменею Анастасію (Алфімовою).

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією співслужили, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко,  настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк) та клірики Свято-Покровського жіночого монастиря в священному сані.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості українському народу, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

В закінчення богослужіння Митрополит Єфрем очолив хресну ходу довкола величного Свято-Покровського собору жіночого монастиря, після чого правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Його Високопреосвященство надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Фотоальбом 1
Фотоальбом 2