12.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю.

acafist001У четвер 4-ої неділі після Пасхи, день пам’яті преподобного Амфілохія Почаєвского (2002), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив читання акафісту святителю Миколаю Чудотворцю перед ковчегом з часточкою святих мощів та чудотворною іконою угодника Божого в Свято-Миколаївському храмі Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк) та настоятель храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривий Ріг ієрей Віктор Цьомко.

На єктенії були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ.

Після завершення акафістного співу Архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом.