17.05.2022 р. Релігійні громади храмів та монастирі Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати цивільним та військовослужбовцям України.

В  Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується  низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Стараннями ігумені Анастасії (Алфімової), сестер та прихожан Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг була зібрана та передана допомога військовослужбовцям Збройних Сил України. Окрім продуктів харчування та медикаментів для українських військових, були передані засоби військової амуніції, ноші, маскувальні сітки, надана допомога з ремонтом автомобілів, що знаходяться у власності української армії.

Також нагадуємо що, підвальні приміщення храмів Криворізької єпархії слугують сховищами для мешканців прилеглих до храмів районів, у випадку повітряної тривоги.