21.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитвенного вшанував пам’ять святого апостола Іоанна Богослова.

ioana_bogoslova009В день пам’яті святого апостола Іоанна Богослова, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Архіпастир у співслужінні духовенства звершив молебень та підніс молитву до улюбленого учня й наперсника Христового – апостола Іоанна Богослова.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім своє святительське благословіння.