22.05.2022р., м.Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив святкову Божественну Літургію в день пам’яті небесного покровителя міста, Святителя і Чудотворця Миколая.

22 травня, у день пам’яті святителя і чудотворця Миколая, православні криворіжці з різних кінців міста поспішили до Свято-Миколаївського храму у Центрально-Міському районі, аби молитовно згадати небесного покровителя свого міста – адже саме на честь святого Миколая їх предки два з половиною століття тому назвали перший храм на території свого поселення. Цей храм знаходився зовсім поруч з теперішнім, двічі перебудовувався, але був зруйнований у годину гонінь у ХХ столітті.

Перед початком богослужіння свого Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли паламарі храму.

При чисельному зібранні богомольців Владика Єфрем звершив святкову Божественну Літургію, за котрою йому співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Центрального Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Святого Миколая архімандрит Єрмоген (Салатюк) та  духовенство єпархії.

sviatutelia_mucolaia002Після читання Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словами Архіпастирської настанови.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни та гості храму цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенню Божественної літургії, відбулася урочиста хресна хода, з іконою та частиною святих мощей святителя Миколая, котру очолив Митрополит Єфрем.

На сам кінець, Архіпастир подякував усім присутнім за радість спільної молитви та за любов до покровителя нашого міста Святителя і Чудотворця Миколая.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2