27.05.2022 р., м. Київ. Напередодні зібрання єпископів, духовенства та вірян УПЦ Митрополит Єфрем молився за Божественною Літургією, котру очолив Предстоятель Української Православної Церкви.

Liturgiya001У п’ятницю 5-ї седмиці після Пасхи, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію перед початком зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви, яке було ініційоване Священним Синодом УПЦ 12 травня 2022 року.

Богослужіння відбулось у храмі на честь Всіх Святих Свято-Пантелеімонівського жіночого монастиря у Феофанії.

Його Блаженству співслужили члени Священного Синоду УПЦ: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

LiturgiyaЗа богослужінням молились учасники майбутнього зібрання від Криворізької єпархії на чолі з Керуючим єпархією Митрополитом Криворізьким і Нікопольським Єфремом.

За літургією піднесли особливі прохання про позбавлення від ворога, про встановлення миру, про вимушених біженців і людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння розпочнеться зібрання єпископів, священиків, монахів та мирян УПЦ, на якому соборно будуть обговорюватися проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.