27.05.2022 р., м. Київ. Представники Криворізької єпархії прийняли участь в зібранні єпископів, священиків, монахів та мирян Української Православної Церкви.

Зібрання-27.05.2022-17У Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанія), де знаходиться резиденція Предстоятеля УПЦ, завершилось зібрання єпископів, духовенства, чернецтва та мирян Української Православної Церкви, ініційоване на останньому засіданні Священного Синоду.

Зібрання-27.05.2022-4В зборах прийняли участь і представники Криворізької єпархії на чолі з Митрополитом Криворізьким і Нікопольським Єфремом.

Перед роботою зібрання Блаженніший Митрополит Онуфрій з членами Священного Синоду звершив Божественну літургію у храмі на честь Всіх Святих.

Саме зібрання під головуванням Предстоятеля було проведено у Свято-Пантелеймонівському соборі монастиря. Напочатку Блаженніший владика звернувся до учасників зі словом.

Делегати від єпархій Української Православної Церкви обговорили проблеми церковного життя, що виникли внаслідок війни.