29.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya017В Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за жертв політичних репресій та всіх постраждалих від безбожників в часи лихоліття.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Насамкінець владика Єфрем ознайомив парафіян з Постановою Собору Української Православної Церкви, що була ухвалена 27 травня поточного року, після чого Владика надав усім своє святительське благословіння.