30.05.2022 р., м. Кривий Ріг. Відбулись загальноєпархіальні збори духовенства.

Zbory_Duhovenstva005В понеділок 6-тої седмиці після Пасхи, в храмі святителя Миколая м. Кривого Рогу відбулися загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися співом тропаря Воскресінню Христовому «Христос Воскресе из мертвых…»

Перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Правлячий Архієрей ознайомив священнослужителів із результатами засідання Собору Української Православної Церкви та прийнятим на ньому Положенням. Після чого всі бажаючі мали можливість задати запитання своєму Архіпастирю та отримати пояснення на всі питання, що виникли у парафіян та духовенства.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім священнослужителям своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій.