01.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького.

Sv.Onufriya003В день віддання свята Пасхи, день пам’яті священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького (1938), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію пасхальним чином в храмі священномученика Онуфрія міста Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї правлячого Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Недільної школи, що діє при Свято-Онуфріївському храмі.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський, настоятель храму священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького протоієрей Володимир Златов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання за припинення кровопролиття на багатостраждальній українській землі. Також Архіпастир підніс молитву в якій просив у Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

По запричасному вірші до парафіян із проповіддю звернувся настоятель храму святих Царських мучеників м. Кривий Ріг ієрей Артемій Назарук.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень священномученику Онуфрію, єпископу Криворізькому в закінчення котрого Його Високопреосвященство возніс молитву до першого Архіпастиря Криворіжжя.

Насамкінець владика Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді та надав усім присутнім в храмі своє святительське благословіння.