02.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив святкове богослужіння з нагоди престольного свята в найстарішому криворізькому храмі.

У четвер 6-тої седмиці після Пасхи, двонадесяте свято Вознесіння Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно відвідав Свято-Вознесенський храм міста Кривого Рогу.

Свято-Вознесенський храм є однією з найдавніших християнських парафій Криворіжжя та розташований на околиці житломасиву Південного гірничозбагачувального комбінату. В годину лихоліття церква Вознесіння Христового була справжнім духовним центром Кривого Рогу, адже залишилась єдиною вцілілою на все місто.

Напередодні святкового дня Високопреосвященніший владика молився за Всенічним бдінням у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. За вечірнім богослужінням Архіпастирю співслужили клірики головного собору міста. На літії Митрополит Єфрем освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

В сам день свята, біля входу в Свято-Вознесенський храм свого Архіпастиря зустріли наймолодші парафіяни – вихованці недільної школи, котрі в святкових віршах та піснеспівах прославили Господа.

На запрошення настоятеля храму, благочинного Криворізького міського Південного благочиння протоієрея Володимира Борака, співслужити Митрополиту Єфрему прибули секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря сщмч. Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Широківського благочиння протоієрей Василь Яводчак та духовенство міста.

voznesinia001На сугубій єктенії Архіпастир молився про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

Цього святкового дня всі бажаючі приступили до Причастя Святих Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, разом з духовенством, звершив святковий молебень, а також хресний хід довкола храму-іменинника.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх парафіян зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Всенічне бдіння

Фотогалерея 2