02.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії звершив чин погребіння загиблого військовослужбовця ЗСУ – Вадима Сотнікова.

pogrebinia002В четвер 6-тої седмиці після Пасхи в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу відбувся чин погребіння загиблого в боях за незалежність та суверенітет України криворізького військового Вадима Васильовича Сотнікова.

В мирний полеглий герой був членом Федерації рукопашного бою, прославляв рідні місто та державу на міжнародних змаганнях, та тренером для підростаючого покоління спортсменів.

Заупокійне богослужіння звершив настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк).

pogrebinia004Віддати останню данину любові, поваги, а головне, помолитись за новопреставленого героя зібрались рідні загиблого, друзі, представники спортивних організацій Кривого Рогу.

Після звершення відспівування о. Єрмоген звернувся до присутніх зі словом втіхи.

Насамкінець, труна з тілом полеглого військовослужбовця була доставлена на Всебратське кладовище, де новопреставлений знайшов місце свого спочинку.