03.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято зібрало віруючих в храмі рівноапостольних царя Костянтина і цариці Єлени.

arhierejsce_bogoslyzinia002В день пам’яті рівноапостольних царя Костянтина (337) і матері його цариці Єлени (327), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно з архіпастирським візитом відвідав храм святих рівноапостольних Костянтина і Єлени міста Кривого Рогу (район Трамвайного парку), де і очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

З хлібом-сіллю та букетами духмяних троянд, зустрічали свого архіпастиря вихованці недільної школи.

Правлячому архієрею за Божественною Літургією співслужили благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму свв. рівноапостольних Костянтина та Єлени протоієрей Георгій Леміш та духовенство міста Кривий Ріг.

arhierejsce_bogoslyzinia021На сугубій єктенії Архіпастир молився про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

Святкове богослужіння завершилося святковим молебнем і хресною ходою, після чого владика Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання.

У своєму слові настоятель храму протоієрей Георгій Леміш сердечно подякував всім, хто прийшов молитовно прославити рівноапостольних Костянтина і Єлену, а також подякував Митрополиту Єфрему за радість спільної молитви у цей святковий день.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословення.