05.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia015В Неділю 7-у після Пасхи, пам’ять святих отців І Вселенського Собору, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії владика Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство  звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання, після чого Владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.