07.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії звершив погребіння полеглого в боях захисника України.

PohovanniaВ понеділок 7-тої седмиці після Пасхи в храмі на честь ікони Божої Матері «Достойно єсть» м. Кривого Рогу відбувся чин погребіння загиблого в боях за незалежність та суверенітет України криворізького військового Дениса Олеговича Аністрата.

Заупокійне богослужіння звершив настоятель храму ікони Божої Матері «Достойно єсть» м. Кривий Ріг протоієрей Віктор Галиць.

Від початку повномасштабного вторгнення полеглий військовослужбовець служив у батальйоні територіальної оборони. Та загинув під час несіння бойового чергування в одному з населених пунктів на Херсонщині.

По закінченні відспівування отець Віктор звернувся до присутніх зі словом втіхи та розради.

Після прощання з покійним, труну з тілом полеглого героя доставлили на місце його останнього спочинку.

Криворізьке єпархіальне управління, на чолі з Митрополитом Криворізьким і Нікопольським Єфремом, висловлює свої співчуття родині та близьким загиблого військовослужбовця, та молиться про спочинок його душі.

Фотографія з сайту 1kr.ua