11.06.2022 р., м. Кривий Ріг. В день Троїцької поминальної суботи Митрополит Єфрем молився про спокій душ усіх спочилих православних християн.

pomunalna_sybota027Традиційно в Троїцьку батьківську поминальну суботу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем розділив радість молитовного єднання зі своєю паствою в Свято-Троїцькому храмі міста Кривого Рогу, куди прибув на запрошення його настоятеля протоієрея Валентина Задорожнього.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душ усіх від віку спочилих православних християн.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після отпусту Літургії криворізький Архіпастир очолив соборну панахиду, за котрою були піднесені молитви за спокій душ усіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні панахиди Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді, а також подякував настоятелю Свято-Троїцького храму протоієрею Валентину Задорожньому за його пастирські труди на благо ввіреної йому Богом пастви та благословив на подальші труди на ниві Христовій.

Насамкінець Високопреосвященнійший владика освятив церковні дзвони, що були придбані для храму Святої Трійці м. Кривий Ріг, стараннями його настоятеля та парафіян.

Також Архіпастир надав усім присутнім своє святительське благословіння.