12.06.2022 р.,м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в день Святої Трійці.

trijtsya032В день народження Православної Церкви – свято П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні ввечері Його Високопреосвященство у співслужінні соборного кліру очолив Всеношну, за якою було відслужено літію та полієлей. А після Євангельського читання Архіпастир помазав всіх віруючих освяченим єлеєм.

У святковий недільний день кафедральний собор, як і всі храми єпархії, був прикрашений  свіжою зеленню, а віруючі тримали в руках букети польових квітів на знак наповненості життєдайною благодаттю Святого Духа.

На сугубій єктенії Архіпастир молився про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру.

По закінченні Божественної Літургії була звершена Велика вечірня з читанням особливих колінопреклонних молитов святителя Василія Великого.

Урочисте святкове богослужіння завершилось хресною ходою з освяченням зілля та квітів, які парафіяни за традицією принесли на службу.

Вечірнє богослужіння
Літургія