13.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в День Святого Духа.

den_sviatago_dyha024В понеділок 1-ї седмиці після П’ятидесятниці, день Святого Духа, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк)  та настоятеля Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись від руки свого Архіпастиря.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.