19.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору.

nedilne_bogoslyzinia003В Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, день Всіх святих, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, з нагоди престольного свята, звершив Божественну Літургію в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі.

В цей святковий день парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись Тіла і Крові Господніх від руки правлячого Архієрея.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень до Всіх святих, котрі від початку віків угодили Богу.

Насамкінець Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Вечірнє богослужіння

Літургія