24.06.2022 р., м. Київ. Митрополит Єфрем молився за всенічним бдінням у Києво-Печерскій Лаврі разом з Предстоятелем УПЦ.

Напередодні  дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоялю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних звязків УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній,  митрополит Криворізький та Нікопольський Єфрем, митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви, духовенство обителі, Києва та гості у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконували митрополичий хор під керівництвом архімандрита Геронтія (Борисевича) та хор Київської духовної академії і семінарії під керівництвом архімандрита Романа (Подлубняка). За богослужінням молились ігумені та насельниці чернечих обителей, духовенство з різних єпархій, студенти Київських духовних шкіл, паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.