26.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну літургію в кафедральному соборі міста.

nedilne_bogoslyzinia012У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, всіх святих в землі Руській просіявших, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння у криворізькому Спасо-Преображенському соборі.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоустого правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Владика підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Присутні парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись Тіла і Крові Господніх від руки правлячого Архієрея.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім своє святительське благословіння.