26.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив постриг в Мантію в чоловічому монастирі священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького.

postrug001Ввечері неділі 2-ї після П’ятидесятниці, по закінченні Вечірнього богослужіння напередодні свята обрітення мощей священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг в Мантію настоятеля храму свв. мцц. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії с. Настасівка – протоієрея Олександра Джусова.

При постризі молились намісник чоловічого монастиря архімандрит Володимир (Нероба) з братією обителі та настоятелі храмів Кривого Рогу.

Отець Олександр Джусов був пострижений в Мантію з ім’ям Спиридон, на честь святителя Спиридона, єп. Триміфунтського, чудотворця.

Новопострижений монах був вручений в духовне окормління наміснику обителі архімандриту Володимиру (Неробі), а Високопреосвященний владика подарував отцю Спиридону, на молитовну згадку, ікону його небесного покровителя.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до новопостриженого зі словом повчання.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наша адреса:
вул. Церковна, 4
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.
50000 Україна
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь