27.06.2022 р., м. Кривий Ріг. Престольне свято чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького.

Sv.Volodymyra035В свято обрітення мощей священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького своє престольне свято відзначає чоловічий монастир м. Кривого Рогу присвячений святому Київському Архіпастирю-мученику. В цьому році виповнилося 30 років від знаменного дня в житті нашої Церкви – знайдення під спудом Хрестовоздвиженського храму Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври нетлінних мощей святого митрополита Володимира (Богоявленського).

Розділити радість молитовного єднання з братією обителі, з нагоди її престольного торжества, до чоловічого монастиря прибув Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Перед початком богослужіння священноархімандрита обителі, із квітами та словами привітання зустрів благочинний обителі ієромонах Євсевій (Левін).

За Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, братія обителі в священному сані та настоятелі храмів м. Кривого Рогу.

Під час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та за багатостраждальнний український народ. Також Владика підніс до Господа уклінну молитву, в якій просив в Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні богомольці цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після завершення Божественної Літургії відбувся хресний хід зі святинями навколо храму та святковий молебень, після якого владика Єфрем звернувся до пастви зі словом архіпастирського повчання, нагадавши про жертовне служіння та мученицький подвиг небесного покровителя обителі.

В завершення свята Митрополит Єфрем сердечно привітав намісника обителі – архімандрита Володимира (Неробу), братію і прихожан монастиря з престольним торжеством. Архіпастир подякував отцю Володимиру за його старанні труди на благо святої обителі та призвав на присутніх Боже благословіння.

Переглянути фотогалерею – 1

Переглянути фотогалерею – 2