03.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

LiturgiyaВ Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Під час богослужіння Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, після чого Високопреосвященніший Владика надав усім своє святительське благословіння.