05.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молився про вічний спочинок душі покійного Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Bogosluzhinnia024В день  пам’яті священномученика Євсевія, єп. Самосатського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне богослужіння в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг, з нагоди 8-ої річниці від дня смерті покійного Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (+2014) та свого Дня Народження.

Помолитись за спочилого у Бозі Предстоятеля, а також привітати з особистим святом свого правлячого Архієрея прибули секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Mytropolyt_EfremНа заупокійній єктенії Митрополит Єфрем підніс до Господа молитовні прохання про вічний спочинок душі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана), своїх батьків та всіх від віку спочилих православних християн.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію за приснопам’ятним Митрополитом Володимиром.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, нагадавши про той жертовний подвиг, що підняв  на себе, за часів свого земного життя, покійний Предстоятель УПЦ.

Насамкінець, Його Високопреосвященство надав усім присутнім своє святительське благословіння.