07.07.2022 р. Кривий Ріг. Престольне свято зібрало віруючих в храмі на честь Різдва святого Іоанна Хрестителя

Ioanna_PredtechiВ свято Різдва Чесного Славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна Митрополит Єфрем відвідав з архіпастирським візитом храм на честь Різдва Іоанна Предтечі міста Кривого Рогу, що розташований неподалік від міської лікарні №8, де і очолив Божественну Літургію з нагоди престольного свята.

Перед початком святкового богослужіння Його Високопреосвященство, на церковному подвір’ї, з хлібом-сіллю та букетами квітів, зустріли наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Архіпастирю за Божественною Літургією співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії Митрополит Єфрем молився за припинення війни на Україні та за всіх постраждалих внаслідок військової агресії православних християн.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем очолив хресний хід довкола храму-іменинника з частицею мощей правиці Чесного Славного і Всехвального Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна.

Наостанок Високопреосвященніший владика звернувся зі словом проповіді до численних віруючих.

Настоятель храму протоієрей Георгій Гладиш подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословення на подальші труди.