08.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята в храмі свв. блгвв. кнн. Петра і Февронії.

Svv_Petra_ta_Fevronii027У день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії (1228), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих святих, що розташований на мкрн. Даманський м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму святих благовірних князів Петра і Февронії м. Кривий Ріг протоієрей Андрій Стіньо та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостраждальний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

По запричасному вірші до парафіян з проповіддю на тему життя та подвигу святих благовірних князя Петра та княгині Февронії звернувся настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері протоієрей Георгій Богомол.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив молебень перед іконою зі святими мощами святих Петра і Февронії, по закінченні котрого, Владика підніс умиленну молитву до святих покровителів християнського шлюбу.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання, а також висловив свою вдячність за старанні труди настоятелю храму протоієрею Андрію та благословив його і на майбутні духовні звершення.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.