10.07.2022 р., м Кривий Ріг. Недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

ntdilne_bogoslyzinia014В Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Севіра пресвітера (VI) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили священники з числа кліру кафедрального собору.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, після чого Високопреосвященніший Владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.