12.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Святкове богослужіння з нагоди дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

apostol_petra_i_pavla012В день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

За святковим богослужінням Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму святителя Миколая архімандрит Єрмоген (Салатюк).

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звершив молебень до святих Петра і Павла, в закінчення котрого підніс молитву до первоверховних апостолів.

Насамкінець правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, після чого Високопреосвященніший Владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.