17.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно вшанував день мученицької смерті святих Царствених страстотерпців.

tsarskykh_muchenykiv024У день пам’яті святих Царственних страстотерпців: царя Миколая, цариці Олександри, царевича Олексія, велл. кнн. Ольги, Татіани, Марії та Анастасії (1918), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі освяченому на честь святих Царственних страстотерпців, що знаходиться на території Військового містечка-33 Довгинцівського району міста Кривого Рогу.

Біля входу криворізького Архіпастиря  з хлібом-сіллю та квітами зустрічали наймолодші з прихожан храму-іменинника – вихованці недільної школи.

tsarskykh_muchenykiv022Правлячому Архієрею за святковим богослужінням  співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Клесов та настоятель храму святих Царських страстотерпців ієрей Ярослав Козін.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання про припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс молитву в якій просив Бога милості нашій державі, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень, в кінці которого Архіпастир возніс молитву до святих Царських страстотерпців.

По закінченні богослужіння, Його Високопреосвященство звернувся до парафіян зі словом повчальної проповіді та подякував отцю-настоятелю за труди на благо ввіреної йому пастви.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.