18.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Релігійні громади храмів Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати цивільним та військовослужбовцям України.

Screenshot_20220718-175856_TelegramВ  Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується  низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Стараннями настоятеля та прихожан храму Входу Господнього до Єрусалима м. Кривий Ріг, небайдужих криворіжців та волонтерів були модернізовані автомобілі для потреб ЗСУ. Машини були додатково оснащені бронею та пофарбовані в захисний колір.

Також військовослужбовцям України були передані паливо, продукти харчування та засоби особистої гігієни.

Також нагадуємо що, підвальні приміщення храмів Криворізької єпархії слугують сховищами для мешканців прилеглих до храмів районів, у випадку повітряної тривоги.