До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії Української Православної Церкви інформує, що, відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2021 року №423/2021 «Про День Української Державності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2022 року №585-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Української Державності», з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись  на історію української державності,  що сягає своїм корінням часів заснування міста Києва та розквіту держави  за часів рівноапостольного князя Володимира, Хрестителя Русі, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, необхідно 28 липня 2022 року провести молебні за Україну.