28.07.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в храмі святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Knyazya_Volodymyra007В день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, у Святому Хрещені Василія (1015), спомин Хрещення Русі (988) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем відвідав з архіпастирським візитом новозбудований Свято-Володимирівський храм м. Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією на престольному святі співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Володимирівського храму м. Кривий Ріг протоієрей Ігор Сутурін та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

За Божественною Літургією, на заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душі приснопам’ятного Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

По запричасному вірші зі словом проповіді, на тему життя та подвигу рівноапостольного князя Володимира, до присутніх звернувся настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лєсков.

В цей святковий день чисельні віряни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії, Високопреосвященніший владика очолив хресний хід довколо храму та молебень святому князю Володимиру, наприкінці котрого Архіпастир возніс молитву до рівноапостольного хрестителя Київської Русі.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Високопреосвященніший владика подякував настоятелю Свято-Володимирівського храму м. Кривий Ріг протоієрею Ігорю Сутуріну за підняті ним труди з будівництва та оздоблення Дому Божого.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.