01.08.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі преподобного Серафима Саровського.

serafuma_sarovskogo003В свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму – іменинника що будується   на честь  Великого Саровського Чудотворця в  м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї свого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За Божественною  Літургією святителя Іоанна Златоуста, котру очолив  Митрополит Єфрем в новозведених стінах будуючогося храму, Його Високопреосвященству співслужили благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей В’ячеслав Панкратов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході, за старанні пастирські труди правлячий Архієрей нагородив настоятеля храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрея В’ячеслава Панкратова набедренником.

serafuma_sarovskogo037За богослужінням були піднесені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в Україні.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душі колишнього настоятеля Свято-Серафимівського храму м. Кривий Ріг ієрея Віталія Русанова, котрий минулого року, після тривалої хвороби, відійшов до Господа.

По запричастному вірші до присутніх в храмі богомольців зі словом проповіді звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив хресну ходу довкола новозбудованого храму та молебень преподобному Серафиму Саровському перед його іконою із часткою святих мощей. Також Архіпастир очолив заупокійну літію на могилі ієрея Віталія Русанова.

По закінченні богослужіння  владика Єфрем виголосив слово архіпастирського повчання та подякував отцю настоятелю за понесені пастирські труди.

Насамкінець Його Високопреосвященство надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2