02.08.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в храмі пророка Божого Ілії.

proroka_ilii024В день пам’яті святого славного пророка Ілії (ІХ ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Іллінського храму, що розташований в районі 44 кварталу м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня  на подвір’ї храму Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю зустрічали парафіяни та вихованці недільної школи.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), помічник благочинного Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Валентин Очковський, настоятель Свято-Іллінського храму м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Кузьменко та запрошене духовенство.

proroka_ilii006На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за встановлення довгоочікуваного миру в нашій державі.

По запричастному вірші до присутніх зі словом проповіді на тему життя та подвигу святого пророка Ілії звернувся настоятель Свято-Стрітенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Миколай Ливка.

Чисельні віряни цього дня мали змогу причаститися Святих Христових Таїн.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика очолив хресну ходу та молебень до пророка Божого Ілії. Після чого Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав отця настоятеля й парафіян з престольним святом.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.