04.08.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в храмі рівноапостольної Марії Магдалини.

marii_magdalinu033В день пам’яті святої рівноапостольної Марії Магдалини, своє престольне свято святкують парафіяни храму-іменинника, що знаходиться на мікрорайоні Гданцівка міста Кривого Рогу. На запрошення настоятеля храму ієрея Олександра Лескова, в цей день святкове богослужіння очолив Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля входу до церкви криворізького Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

Митрополиту Єфрему за богослужінням співслужили благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрей Олександр Лесков та духовенство з числа кліру Криворізької єпархії.

На Малому Вході, за старанні пастирські труди, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Єфрем воззвів настоятеля храму рівноапостольної Марії Магдалини м. Кривий Ріг ієрея Олександра Лескова в сан Протоієрея.

marii_magdalinu005На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Владика Єфрем возніс до Господа уклінну молитву про встановлення довгоочікуваного миру на Україні.

По запричастному вірші до присутніх зі словом проповіді на тему життя й подвигу рівноапостольної Марії Магдалини звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму м. Кривий Ріг ієрей Миколай Матрос.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив хресну ходу та молебень перед іконою святої мироносиці Марії Магдалини.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом архіпастирського повчання. Також Його Високопреосвященство подякував отцю настоятелю за його старанні труди заради слави Божої та на благо ввіреної Господом пастви.

Отець Олександр Лесков подякував владиці Єфрему за архіпастирський візит і святительські молитви, а також попросив благословіння на подальші труди.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2