05.08.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі Почаївської ікони Божої Матері.

pochaevsca036В свято Почаївської ікони Божої Матері (1675) Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці Духовно-Просвітницького Центру, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), помічник благочинного Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Валентин Очковський та духовенство єпархії.

За богослужінням молились представники Тернівської районної в м. Кривому Розі Ради на чолі з Головою району Кушнір Сергієм Івановичем, а також Генеральний Директор Центрального Гірничо-Збагачувального Комбінату Шевчик Дмитро Володимирович.

pochaevsca034На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, а Високопреосвященніший владика возніс до Господа умиленну молитву про завершення війни на Україні.

По запричастному вірші зі словом пастирського повчання до богомольців звернувся настоятель Хрестовоздвиженського храму м. Кривий Ріг протоієрей Владислав Мокрушин.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив хресний хід та молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою Почаївською іконою.

Наостанок владика Єфрем звернувся до численних віруючих зі словом проповіді. Архіпастир привітав отця-настоятеля протоієрея Георгія Богомола та парафіян храму Почаївської ікони Божої Матері з престольним святом та благословив на подальші труди у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.

Фотогалерея 1

Фотогалерея 2