13.08.2014 р. Кривий Ріг – Київ. Архієпископ Єфрем молився за Божественною Літургією у Києво-Печерській Лаврі у день початку роботи Собору єпископів.

Божественна Літургія13 серпня, на 40-й день по смерті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, на площі Дальніх печер Києво-Печерської Лаври, Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій  у співслужінні членів Священного Синоду Української Православної Церкви звершив Божественну Літургію.

Божественна ЛітургіяЗа богослужінням архієреї УПЦ, у числі яких і архієпископ Криворізький і Нікопольський Єфрем, піднесли сугубі молитви за упокій Блаженнішого Митрополита Володимира та про успіх Собору єпископів, який має обрати нового Предстоятеля  Української Православної Церкви.

По завершенні Літургії, на місці поховання Блаженнішого Митрополита Володимира було звершено було звершено панахиду по приснопам’ятному Предстоятелю Української Православної Церкви.

За матеріалами Прес-служби УПЦ